Gizlilik Sözleşmesi

Müşterinizi Tanıyın Politikası

1. Bu politika, Betgar.com ile ilişkinizi yönetebilmemiz için bize sağladığınız bilgileri nasıl ele aldığımızı açıklamaktadır

  1. Bize sağlanan (bu web sitesi, müşteri başvuru formu veya başka herhangi bir yolla) veya başka bir şekilde tarafımızca tutulan sizinle ilgili kişisel bilgileri bu bildirimde belirtilen şekilde işleyeceğiz. Bilgilerinizi bize göndererek ve Betgar.com web sitesini kullanarak, kişisel bilgilerinizin bu Gizlilik Bildiriminde belirtildiği şekilde kullanılmasına izin verdiğinizi onaylamış olursunuz. Toplanan Bilgiler ve nasıl kullanıldığı. Kişisel bilgilerinizi diğer bilgilerle birlikte aşağıdaki amaçlar için kullanabiliriz:

* Bahislerinizi işleme koymak

* Hesabınızı kurma ve yönetme

* Düzenleyici görevlerimize uymak

* Kişisel profil oluşturma

* Promosyon teklifleri hakkında size bilgi sağlamak

  1. Bilgi Depolama

    1.  Bilgilerinizin güvende tutulmasını ve korunmasını sağlamak için tüm makul adımları atacağız. Kişisel bilgileri yalnızca ilişkili veya bağlı şirketler bünyesindeki diğer şirketlere ve iş ortaklarına, işimizin haleflerine ve bu tür bilgileri bizim adımıza işlemek üzere görevlendirilen tedarikçilere ifşa edeceğiz. Bizimle bir hesap için başvurursanız, hakkınızda kredi kararları vermemize yardımcı olmak, dolandırıcılığı önlemek, yaşınızı ve kimliğinizi kontrol etmek ve kara para aklamayı önlemek için, dosyanızdaki tüm aramaları kaydedecek olan kredi referans ajansları dahil olmak üzere üçüncü tarafları kullanabiliriz. Ayrıca, dolandırıcılık ve kara para aklamanın önlenmesi için bu tür ajanslar, güvenlik kuruluşları ve diğer ilgili üçüncü taraflar hakkında sorgulama yapabilir ve hesabınızı nasıl yönettiğinize ilişkin ayrıntıları ifşa edebiliriz.